Cykl dla NGL Polska to mój największy projekt w 2021 roku! 10 spotkań i 10 tematów, a w nich po 6 rewelacyjnych pomysłów na zajęcia językowe z różnymi grupami wiekowymi! Tu znajdziesz nagrania (po zakończeniu cyklu) oraz obiecane bonusy do poszczególnych odcinków!
Zapraszam Cię do pobrania bonusów!
Live #10 Let’s watch it! Filmiki na zajęciach!
To już ostatnie spotkanie w tym projekcie! I chociaż miał on swoje wzloty i upadki, mnóstwo nieprzewidzianych okoliczności oraz cały wachlarz zagubionych w trakcie myśli, nadal postrzegam go jako fantastyczną przygodę i ogromną dawkę wiedzy, z której możecie korzystać!
Na 10. spotkaniu dla ngl opowiadałam o filmikach – szczególnie o tym, co możecie zrobić, żeby w ciekawy i nieco inny sposób przepracować treść z materiału video. Mam nadzieję, że jak zawsze się nie zawiedziecie i skorzystacie z moich pomysłów!
Jako bonus możecie tym razem pobrać pastelowe stopy, których ja używam w chodzącej planszówce. Wystarczy je wydrukować, zalaminować, wyciąć i gotowe! Łapiemy póki gorące!
Live #8 Akcja-komunikacja dla young learners
Cóż to za odcinek! Chyba zdecydowanie jeden z moich ulubionych! Przedstawiam w nim najlepsze i sprawdzone pomysły na rozgadanie młodszych uczniów, z którymi pracujecie na podręcznikach NGL. Chociaż rzecz jasna pomysły są super uniwersalne i bez problemu wykorzystacie je także przy okazji innych lekcji.
A jako BONUS w tym tygodniu mam dla was karty z uniwersalnymi pytaniami dla young learners – set idealny na rozgrzewki, ale też do wykorzystania z grami, które wam pokazuję podczas lajwa! Bierz i korzystaj!
Live #7 Wyzwanie: projekt dla młodzieży
W odcinku poświęconemu projektom dla młodzieży pokazywałam karty odkrywców NGL. Możecie pobrać formatkę do edycji w ramach bonusu! Do wyboru masz formatkę do edycji w CANVIE lub projekt do wydruku i uzupełnienia ręcznie w formacie pdf! Łap!
Live #6 Flashcardowy zawrót głowy
Poniżej pobierzesz HOLE BOOKLET, czyli bonus do spotkania z flashcardami! Łap i nie oddawaj!
Booklet jest do wydruku w formacie A4. Wystarczy wydrukować, zalaminować i wyciąć wnętrza okręgów. Potem pozostaje już tylko spiąć całość razem i wykorzystywać na lekcjach!