szkolenie tik

TIKowy mix and match. Szkolenie online dla nauczycieli i lektorów.

Co? Szkolenie online dla nauczycieli i lektorów

Kiedy? sobota 4.12.

Gdzie? online

Dla kogo? Nauczyciele i lektorzy pracujący online lub chcący podkręcić swoje stacjonarne zajęcia o elementy TIK

Co?

Zapraszam Cię na moje najnowsze metodyczne szkolenie dla nauczycieli i lektorów! Tym razem chcę zaprosić Cię do świata online – tych wszystkich rewelacyjnych aplikacji, gier i narzędzi ułatwiających pracę. Pokażę Ci, że zajęcia z wykorzystaniem technologii nie muszą być nudne, ani tym bardziej trudne w przygotowaniu. Poznasz moje sprawdzone sposoby na stworzenie nowych, rewelacyjnych elementów lekcji. Wszystkie pomysły są uniwersalne dla różnych grup wiekowych i z łatwością dopasujesz je do wszystkich tematów, które przerabiasz. Możesz je łączyć i mieszać, zgodnie z nazwą szkolenia!

Moje motto: Nie sztuka przygotowywać zajęcia przez cały weekend… Sztuką jest przygotować zajęcia dla wszystkich uczniów w godzinę (i mieć pewność, że wszystkie odpowiadają ich potrzebom!).

Tego właśnie chcę Cię nauczyć na moim szkoleniu.

Dla kogo?

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

 • prowadzisz zajęcia online (z dowolną grupą wiekową)
 • prowadzisz zajęcia stacjonarne, ale masz dostęp do komputera, tabletu lub tablicy interaktywnej
 • potrzebujesz garści nowych pomysłów 
 • chcesz efektywniej wykorzystywać proste i darmowe rozwiązania (takie jak narzędzia google)
 • zależy Ci, żeby skrócić czas przygotowywania swoich zajęć
 • potrzebujesz bazy pomysłów na krótkie aktywności no-prep
 • chcesz poznać kilka nowych tricków i hacków

Jeśli przynajmniej jedno z powyższych zdań odnosi się do Ciebie… kwalifikujesz się do przyjścia na szkolenie! Przeznaczone jest dla nauczycieli i lektorów, którzy pragną się rozwijać i potrzebują motywacyjnego kopa!

Nie musisz pracować na żadnej określonej platformie – pomysły zrealizujesz na każdej z nich!

Nie potrzebujesz mieć wykupionych żadnych subskrypcji – wszystkie materiały da się stworzyć na darmowych platformach!

Nie musisz być też zaawansowanym “onlajnowcem” – wszystko dokładnie Ci wytłumaczę, krok po kroku.

Dlaczego?

Stoimy w obliczu widma kolejnego lockdownu. Wielu uczniów już jakiś czas temu postanowiło na stałe przenieść się do strefy online. Wierzę, że po początkowym entuzjazmie i wielu szkoleniach, Twój entuzjazm i pomysły mogły się już wyczerpać. I dlatego tu jestem – chcę dać Ci fajnego, motywacyjnego kopa, mnóstwo inspiracji, a do tego gotowe narzędzia, które bez trudu zaaplikujesz na swoich zajęciach. Moje pomysły są sprawdzone na setkach uczniów, sprawdzają się we wszystkich grupach wiekowych i co najważniejsze, są naprawdę proste! Nie musisz od razu stawać się ekspertem w programowaniu, wystarczy, że masz komputer z dostępem do internetu!

Co zawierać będzie szkolenie?

Przygotowałam dla Ciebie trzy moduły (po 2h każdy):

Moduł 1 Easy no-prep activities

 • proste do zastosowania aktywności, które nie wymagają niemal żadnego przygotowania
 • szybkie rozgrzewki i łatwe wypełniacze
 • baza aktywności, które pozwolą Ci spać spokojnie – już nigdy nie zabraknie Ci pomysłu na ostatnie 5 minut!

Moduł 2 Google level up!

 • tricki i hacki w narzędziach google
 • świetne aktywności i rewelacyjne materiały przygotowane w kilka chwil
 • zadania, w których uczniowie mogą współpracować
 • nowe zastosowania klasycznych narzędzi

Moduł 3 top of the top – apps

 • najlepsze aplikacje, które pomogą Ci w klasie
 • elementy grywalizacji – łatwo, szybko i przyjemnie
 • efekt “wow” na Twoich zajęciach

Co zawiera cena?

 • 6h merytorycznego szkolenia
 • dożywotni dostęp do nagrania ze szkolenia
 • zestaw wzorów i templatek ze szkolenia, dzięki którym jeszcze szybciej przygotujesz swoje zajęcia
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu
 • sesję Q&A, podczas której rozwiejesz swoje wątpliwości i zadasz pytania na dręczące Cię tematy

Ile za to cudo?

Cena Early Birds (do 14.11.) 79 zł

Cena standardowa 99 zł

Nie wiesz, czego się spodziewać?

Szkolenia online to mój chleb codzienny. Uwielbiam wyszukiwać nowinki i uczyć o nich. Zawsze staram się podtrzymać serdeczną i luźną atmosferę. Zobacz, jak to wygląda! Poniżej znajdziesz zapis mojego lajwa na FB, na którym pokazuję w jaki sposób zrobić własną aplikację przy pomocy darmowych narzędzi google.

Kto prowadzi?

Szkolenie poprowadzę ja – Ola Marchwian, do niedawna metodyk w poznańskiej szkole językowej Papuga, aktualnie trenerka nauczycieli i lektorów oraz mama u progu samodzielnej kariery. Przez wiele lat rozwijałam metodykę szkoły oraz tworzyłam autorskie programy kursów i obozów językowych. Jestem autorką artykułów metodycznych w prasie branżowej oraz bloga Metodyka Języka w ramach którego tworzę również własny podcast. Blisko współpracuję z National Geographic Learning Polska – to tam znajdziesz wiele lajwów oraz materiałów z moimi pomysłami na zajęcia. Moją największą pasją są szkolenia – przeprowadziłam ich w karierze wiele i teraz chcę podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z Tobą. Mój konik? Mam dwa! Uwielbiam online (serio!) oraz neurodydaktykę. Więcej o mnie możesz przeczytać tu.

Opinie o moich szkoleniach

Olu szkolenie było dla mnie bardzo, ale to bardzo wartościowe! Jesteś dla mnie dużą inspiracją pod względem kreatywności. Świetne pomysły jak zrobić coś super z niczego i w ekspresowym tempie to jest dokładnie to czego potrzebowałam. Kilka pomysłów już wykorzystałam na zajęciach i sprawdziły się rewelacyjnie dla różnych poziomów i grup wiekowych – Kamila

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Czysta praktyka! Mnóstwo pomysłów jak uatrakcyjnić zajęcia. Energetyczna i zabawna prowadząca, która pomimo wiedzy i doświadczenia nie tworzy dystansu! Polecam z czystym sumieniem! – Marta

Najlepsze szkolenie na jakim byłam! Super atmosfera, pomysły bombowe. Na zajęciach będzie efekt wow, a moje przygotowanie do nich już nie będzie trwało kilka godzin. Dziękuję!! 💗 – Ada

Szkolenie bylo niesamowicie wartościowe. Nie sądziłam, że jest tyle zabaw, które są tak zabawne a jednocześnie nie wymagają większego przygotowania. Super się bawiłam, a te 7h prawie nie były wyczuwalne. Grając we wszystkie gry, sama poczułam się znowu jak w przedszkolu:) Robisz ekstra robotę Olu! – Nela