fbpx
webinar E8 słownictwo

Jak uczyć słownictwa przed egzaminem ósmoklasisty?

Przygotowujesz uczniów do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego? Nie ma lekko, prawda? Materiału jest mnóstwo i trudno jest pracować efektywnie. Prowadzę uczniów E8 niemal od samego początku tego egzaminu i od zawsze poszukuję sposobów na to, by przygotowanie egzaminacyjne nie wiązało się wyłącznie z nudnym wypełnianiem ćwiczeń w repetytorium. W przypadku słownictwa często obserwuję lektorów czy nauczycieli, którzy po prostu zadają określoną partię słownictwa do wyuczenia na pamięć, a następnie z niej odpytują. Neuronauka mówi nam ” Stop! Nie tędy droga!”. Jak więc pracować z uczniami nad słownictwem mądrze i skutecznie?

O czym będzie webinar?

Opowiem Ci o tym, w jaki sposób młode mózgi przyswajają słownictwo oraz podzielę się z Toba moimi metodami na ćwiczenie słownictwa przed egzaminem ósmoklasisty. Nie wierzę w nudne powtarzanie i powierzchowne ćwiczenia, dlatego zaprezentuję Ci sposoby, które będą zarówno atrakcyjne, jak i skuteczne. Podeprę się także badaniami naukowymi, by dodać mojemu wywodowi więcej wiarygodności.

60 minut konkretów!

Jeśli udało Ci się być na moim webinarze, wiesz, że zawsze jest bardzo konkretnie i bez lania wody. Cenię sobie Twój i Mój czas. Daję sobie 5 minut na przedstawienie się na początku oraz drugie 5 na ogłoszenia końcowe. I tyle! Reszta to samo mięsko. Daję czystą wiedzę, a w zamian liczę, że jeśli Ci się spodoba puścisz wici o fajnym webinarze. Tym razem pozwolę sobie ukraść Ci jeszcze dodatkowe 5 minut bo będę chciała opowiedzieć Ci o moim najnowszym szkoleniu – E8 Booster for Teachers. Jego oficjalna sprzedaż rusza właśnie w czwartek, więc pokażę Ci jak kurs wygląda od środka!

Podczas webinaru:

  • opowiem Ci w jaki sposób młode mózgi uczą się słownictwa
  • zdradzę Ci moje patenty na skuteczne i atrakcyjne aktywności ćwiczące słownictwo
  • podpowiem Ci, na które ćwiczenia z popularnych repetytoriów nie warto marnować czasu
  • pokażę Ci jak możesz pracować ze swoimi uczniami głębiej i osiągać lepsze rezultaty

Niezależnie od tego, czy to Twój pierwszy rok przygotowań do E8, czy też jesteś już weteranem, gorąco wierzę, że ta wiedza pomoże Ci stać się jeszcze lepszym lektorem. Skorzystasz na tym Ty oraz Twoi uczniowie!

Nadal nie wiesz, czy ten webinar jest dla Ciebie?

Ten webinar zdecydowanie jest dla Ciebie, jeśli:

  • jesteś lektorem i przygotowujesz uczniów do egzaminu ósmoklasisty
  • szukasz nowoczesnych sposobów nauki, które działają
  • nie wierzysz w wykuwanie na pamięć
  • chcesz by Twoje zajęcia były atrakcyjne i skuteczne
  • lubisz się rozwijać i chłonąć wiedzę
  • chcesz stawać się lepszym lektorem każdego dnia

Jak się dostać na webinar dla lektorów?

Webinar jest jak zawsze całkowicie darmowy i dostępny po zarejestrowaniu się. Podczas webinaru możesz komentować i pisać na czacie z pozostałymi uczestnikami. Po webinarze otrzymasz ode mnie również certyfikat i powtórkę dostępną do końca tygodnia!

Nie możesz być na żywo?

Nie ma problemu! I tak zapisz się na webinar! W piątek rano otrzymasz ode mnie powtórkę wraz z certyfikatem. Powtórka będzie aktywna aż do końca weekendu, tak aby każdy zainteresowany zdążył obejrzeć. Po tym czasie webinar już nigdy nie będzie dostępny, a przynajmniej nie za free (będzie za to do kupienia w sklepie).

Wciąż za mało, aby Cię przekonać? Sprawdź, co mówią uczestnicy poprzednich webinarów!

„Faktycznie 55 minut samych konkretów! Świetne pomysły, czekają mnie teraz zakupy!”

„Dziękuję za świetny webinar. Cieszę się, że trafiłam na Panią w czeluściach internetu!”

„Super webinar, prosimy o więcej! Ogromna dawka inspiracji i wiedzy eksperckiej! :)”

„Szkoda, że webinar jest tylko raz w miesiącu…”

„Za taki webinar powinnaś brać PIENIĄDZE! Rewelacja, dziękuję!”

Możesz też obejrzeć fragment webinaru dla nauczycieli o lodołamaczach. Zobacz, że warto!

Fragment darmowego webinaru dla nauczycieli i lektorów

To co? Widzimy się w czwartek o 20:30?

Już więcej nie zamierzam Cię przekonywać, ale też mam nadzieję, że zwyczajnie nie muszę. Będzie mi miło jeśli wpadniesz! A może zabierzesz kogoś ze sobą? Wbijajcie! I pamiętaj… Ten webinar jest całkowicie za darmo!

Chcesz wiedzieć o mnie więcej? Przejdź do zakładki O mnie

Być może zainteresuje Cię również: