grywalizacja w służbie jezyka

Grywalizacja w służbie języka – darmowy webinar dla lektorów i nauczycieli języków obcych

Co to jest?

Webinar to niesamowicie fajne wydarzenie! To takie spotkanie online, na które zaprasza Cię prowadzący, czyli ja. Siedzisz sobie wygodnie w ulubionym fotelu w piżamie (albo w eleganckim ubraniu – to już zależy od Ciebie!) i z notatnikiem w ręku i oglądasz. Na ekranie widzisz mnie oraz moją prezentację. Opowiadam o ciekawych rzeczach, a wszyscy uczestnicy mogą komentować lub zadawać pytania na czacie. Podczas webinaru niczego nie sprzedaję – dzielę się swoją wiedzą najlepiej jak potrafię i staram się żeby każdy uczestnik wyciągnął coś dla siebie. Webinar trwa 60 min i mogę Ci obiecać w trakcie co najmniej 56 minut konkretów i soczystego “mięska”.

O czym będziemy rozmawiać?

Opowiem o tym, czym jest grywalizacja i w jaki sposób możesz ją wykorzystać na swoich zajęciach językowych. Pokażę Ci praktyczne pomysły i ciekawe zastosowania gier i rywalizacji dla wszystkich grup wiekowych. Pojawią się pomysły dla tych, którzy uczą stacjonarnie oraz dla tych, którzy pozostali w online. Będzie odrobina teorii i mnóstwo praktyki!

60 minut konkretów!

W trakcie godzinnego webinaru nauczę Cię:

a) czym jest grywalizacja i jak ją wplanować w swój proces edukacyjny

b) jak utrzymać wysoką motywację uczniów do nauki dzięki zastosowaniu grywalizacji

c) jak zaprojektować zadania grywalizacyjne dla różnych grup wiekowych

d) podstawowych narzędzi, które mogą Ci się przydać

Obiecuję, że po tej godzinie wyjdziesz z gotową porcją pomysłów na grywalizację. Wszystkie będą niezwykle proste i tanie, a do tego być może nieco inne niż te, które dotąd były Twoim numerem 1. Jeśli boisz się, że wszystkich ich nie zapamiętasz, bez obaw! Przygotuję dla Ciebie pdf z podsumowaniem całej wiedzy, która pojawiła się na webinarze! Dostaniesz też ode mnie certyfikat uczestnictwa! Wow!

Czy ten webinar jest dla mnie?

Tak, jeśli:

a) uczysz języków

b) jesteś nauczycielem, lektorem, wychowawcą czy instruktorem i szukasz nowych pomysłow

c) znudziły Ci się już Twoje standardowe gry i sposoby prowadzenia zajęć

d) potrzebujesz odświeżenia głowy i kopa motywacyjnego

e) lubisz uczyć się nowych rzeczy

f) uczysz w online i potrzebujesz nowej porcji pomysłów

g) chcesz być częścią fajnej społeczności, której zależy na rozwoju

h) masz swoje powody, dla których po prostu chcesz być na webinarze!

Co jeśli nie mogę być na żywo?

Spokojnie, jeśli tylko będziesz na liście uczestników, otrzymasz ode mnie powtórkowe nagranie, które będzie aktywne przez 48h po wydarzeniu (czyli do soboty rano). Dostaniesz również podsumowujący pdf oraz certyfikat.

Jak się zapisać?

Najprościej wypełnić formularz, który znajdziesz poniżej – wtedy trafisz prosto na moją listę zapisanych i na pewno nie przegapisz wydarzenia. Nie czekaj do ostatniej chwili, ponieważ liczba miejsc na webinar jest ograniczona! Ale spokojnie! Jeśli będzie was więcej niż mój limit, zrobię również bezpośrednią transmisję na FB, ALE wówczas nie będzie możliwości wzięcia udziału w czacie.