fbpx
szkolenia metodyczne dla lektorów i metodyków

Szkolenia

Organizuję szkolenia dla lektorów, metodyków i właścicieli szkół językowych.

Gorąco wierzę w to, że człowiek powinien rozwijać się przez całe życie. W różnych obszarach, nie tylko tych bezpośrednio związanych z Twoim zawodem. Dlatego niezależnie od tego, na jakim etapie swojego zawodowego jesteś, myślę, że znajdziesz tutaj coś dla siebie. Pamiętaj, nie sztuka być świetnym od razu. Albo tylko przez chwilę (zanim pojawią nowości). O Twojej wartości docelowo świadczyć będzie to, czy potrafisz uzyskiwać nowe umiejętności i czy poszerzasz swoją wiedzę.

Co sprawia, że warto się ze mną rozwijać?

-> Przekazuję praktyczną wiedzę, z której NATYCHMIAST możesz zrobić użytek

-> Szukam najciekawszych tematów i opracowuję je zgodnie z najnowszą wiedzą, ale też moim doświadczeniem

-> Nie wierzę w pogaduchy o niczym, dostajesz sam konkret, czyli „mięsko”

-> Szkolę lektorów już od kilku lat, ze znakomitymi rezultatami

-> Nie ma ściemy – mówię wprost co otrzymasz w ramach szkolenia i jakich efektów możesz się spodziewać

Dlaczego szkolę?

To banalne, ale ja po prostu bardzo to lubię! Kiedyś nie sądziłam, że będzie to coś, czymś będę zajmowała się zawodowo, ale patrząc wstecz nie mogło być inaczej. Od zawsze wszystko tłumaczyłam innym, lubiłam bawić się „w Panią Nauczycielkę” i z radością prowadziłam mniejsze lub większe szkolenia i wdrożenia.

Na studiach natomiast nauczyłam się sztuki prezentacji i ładnego wypowiadania się. Poświęciłam sporo czasu, żeby to co mówię było nie tylko sensowne, ale też dobrze przekazane. Nie mówię tego, żeby pokazać Ci, że spędziłam dużo czasu na nauczenie się jak szkolić. Raczej żeby pokazać Ci, że traktuję to bardzo poważnie, ale też cały czas się w tym kierunku rozwijam.

Najbliższe szkolenia

abc świeżynek

Metodyka Języka: ABC świeżynek to propozycja dla początkujących lektorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauczaniem. To wyjątkowe szkolenie realizowane w formie teoretycznego webinaru online oraz warsztatu stacjonarnego. 100% sprawdzonych rozwiązań w kameralnej grupie stanowi gwarancję sukcesu! Nie przegap ceny Early Birds!

akcja-rekrutacja mini-kurs