Podcast „Metodyka Języka”

Lubisz podcasty? Świetnie, bo ja też! Najczęściej słucham ich w samochodzie w drodze do pracy i muszę przyznać, że to jeden z moich ulubionych punktów dnia! Dlatego zdecydowałam się stworzyć własny podcast dla nauczycieli, lektorów i metodyków.

Być może Ci się spodoba? Mówię o metodyce, o językach, o organizacji i wszystkim tym, co może Ci się przydać jeśli jesteś lektorem, metodykiem albo nauczycielem. Zakładaj więc słuchawki i słuchaj!

Podcast „Metodyka Języka” to podcast tworzony dla nauczycieli języków, metodyków, lektorów i wszystkich osób zainteresowanych tematem edukacji. Na każdy odcinek musisz zarezerwować sobie od 25 do 40 minut, a potrzebujesz tylko słuchawek i swojego telefonu! Spróbuj i przekonaj się, że podcasty dla nauczycieli nie muszą być nudne i naszpikowane teorią!

Zobacz, co inni sądzą o moim podcaście!

„Ola, prowadzisz świetny podcast! Twój głos to kojący głos rozsądku w moim telefonie! Proszę o więcej.”

„Świetny głos i świetne treści. Aż miło posłuchać tak ciekawych tematów podanych w przyjazny sposób. No i ten dżingiel! Uwielbiam”

„Takiego podcastu metodycznego było mi trzeba. Dziękuję!”

Dlaczego warto słuchać podcastu?

  • to podcast dla nauczycieli i lektorów tworzony przez czynnego metodyka – to gwarancja, że to o czym mówię, nie jest wiedzą wyłącznie książkową
  • forma podcastu to wspaniały sposób na podnoszenie swoich kwalifikacji podczas innych aktywności
  • dajesz odpocząć swoim oczom, angażujesz głównie uszy
  • nagrywam ten podcast dla Ciebie – szukam tematów, które są żywe i mogą Cię zainteresować
  • kocham dzielić się wiedzą i doświadczeniem, a ty możesz z tego skorzystać nakładając słuchawki na uszy
  • ta wiedza jest za darmo!

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, czyli o autorce podcastu, wpadnij na stronę O MNIE.

Podcast to dla Ciebie zdecydowanie za mało? Być może zainteresują Cię więc artykuły, które publikuję? Znajdziesz je w zakładce BLOG.

Chcesz być na bieżąco? Wpadnij na facebooka, gdzie zawsze znajdziesz najświeższe informacje o tym, co aktualnie się dzieje. Znajdziesz mnie TU.

Nie zapomnij również dopisać się do newslettera! Wtedy będziesz mieć pewność, że żadna najświeższa informacja o podcaście Cię nie ominie! Kliknij przycisk poniżej i dołącz do subskrybentów